Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 174 komentarze

Fatamorgan

Fatamorgan - zszywam me słowa - bez znieczulenia

Marszu Niepodległości w Warszawie w tym roku nie będzie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Setna rocznica i możliwa do osiągnięcia skala wielkości tego marszu – bez udziału “rządzących i opozycji” – stanie temu na przeszkodzie.

 Podobnego uprzednim, cyklicznego Marszu Niepodległości nie będzie. Marsz Niepodległości w mojej opinii nie przejdzie ulicami 11 listopada Warszawy w takiej formie i taką trasą jak w poprzednich latach.

Setna rocznica i możliwa do osiągnięcia skala wielkości tego marszu – bez udziału “rządzących i opozycji” – stanie temu na przeszkodzie.

Głównym, lecz nie jedynym powodem, jest zakończenie niepowodzeniem, usilnych starań Prezydenta Andrzeja Dudy – reprezentanta. Mam tu oczywiście na myśli, zakończone niepowodzeniem, próby zaproszenia na ten jubileuszowy marsz, wszystkich dotychczasowych Prezydentów III RP. Republiki, nazwanej, jakże słusznie zresztą przez red. Witolda Gadowskiego – Republiką Okrągłego Stołu.

W tym miejscu należy objąć, pojąc i ostatecznie zrozumieć, dlaczego, Republika Okrągłego Stołu w postaci i osobach – strategicznie rozmieszczonych w wszystkich partiach politycznych “Strażników Umów Okrągłego Stołu” – do przejścia ulicami Warszawy rekordowych rzesz Polaków w tym roku, najprawdopodobniej i najzwyczajniej, po prostu nie dopuści.

Każdorazowo, kiedy tylko myślę i piszę o Polsce po 1989 roku, nazwa Republika Okrągłego Stołu – jawi się w mojej jaźni, jako znacznie właściwsza nazwa dla pokomunistycznego, tworu, mafijnego w naturze i działaniach i nie do końca polskiego – obecnego “Państwa Polskiego”. Tu zaś, w tym miejscu, nieomal natychmiast, przypominają o sobie kolejne akty politycznej farsy. Akty “odgrywane’ (celowo użyłem tego dziwnego słowa) na polskiej scenie politycznej przez trupę marnych polityków, lecz świetnych aktorów. Aktów, powiązanych 30 letnim scenariuszem z tragikomedią – odgrywaną przez najęta przez ponadnarodowe siły wpływu (te pragnące jeszcze większej kontroli, zysków -i nowego porządku dla świata…) trupę, odgrywającą “polskich polityków”. Trupę, upajającą się przydzielonymi im rolami w Polsce, a nawet i dosłownie pijaną – w trakcie odgrywania ról, wraz z aktorami pierwszoplanowymi na scenie głównej w Brukseli.

Jeśli zechcecie Państwo dokonać uniku przed rzeczywistością, żądając ode mnie twardych dowodów na poprawność mojego twierdzenia o tym: że kolejne akty polskiej tragikomedii pod tytułem “Republika Okrągłego Stołu” są powiązane 30 letnim scenariuszem, to w zamian tego, czyż nie łatwiej ściągnąć różowe okulary i dobrze rozejrzeć się wokoło?

Po ściągnięciu różowych okularów, być może, łatwiej cześć dostrzeże, dlaczego i jak szybko Pan Prezydent Andrzej Duda ostatnio reagował.

Kiedy to, po odmowie wspólnego wzięcia udziału w marszu “poprzedników” – zapewne w wyniku dodatkowych przemyśleń (alternatywnie zaś, w wyniku pociągnięcia za sznurki) znalazł inne wyjście. Przyznacie Państwo, że wyjście absolutnie konieczne. Skoro i jeśli p. Prezydent, pragnął zachować i wyjść z tej politycznej wpadki chociażby z połową twarzy. Dlatego właśnie, mniejsza z tym, czy dzięki własnej inteligencji, czy też za sprawą dorady osób trzecich, nie mogąc się z poprzednikami bliżej “kolegować”, postanowił się z byłymi Prezydentami Republiki Okrągłego Stołu w zamian – solidaryzować.

Cześć czytelników zapewne już zauważyło, że posługuję się i używam w tej publikacji, całych akapitów pozapożyczanych z mojej ostatniej notki. Tak właśnie jest, a czynię tak z namysłem i celowo, bowiem te tematy i rzeczy łączą się sobą niezmiernie.


Dopisek Autora:

Dla osób zainteresowanych dalszym i znacznie głębszym podjęciem tematu podam 2 linki. Prowadzące do mojego blogu, który od pewnego czasu piszę/prowadzę na amerykańskiej platformie WordPress. Pierwszy, będzie linkiem do wspomnianej powyżej poprzedniej mojej publikacji.

Drugi link, zaprowadzi Państwa do znacznie wkrótce poszerzonej (bardziej zaawansowanej intelektualnie) wersji powyższej publikacji.

Predysponowanych intelektualnie i chętnych do podjęcia rozmowy, zapoczątkowania i rozwinięcia ewentualnej dyskusji na odpowiednim tematowi poziomie, bardzo serdecznie na mój blog na WordPress zapraszam.

https://fatamorganblog.wordpress.com/2018/10/29/100-lat-niepodleglosci-w-kolejnym-akcie-politycznej-farsy/

fatamorganblog.wordpress.com/2018/11/06/marszu-niepodleglosci-w-warszawie-tym-roku-sie-nie-bedzie/

KOMENTARZE

 • @
  Szkoda mi, bo wszystko na to wskazuje, że 100-lecie odzyskania niepodległości upłynie w niezbyt uroczystych nastrojach i rozmyje się w kłótniach i nieporozumieniach.
  Jak to się ma do postaw naszych przodków?
 • @Husky 19:05:37
  "(...)Jak to się ma do postaw naszych przodków?"

  Odpowiem jednym słowem.
  Wstydliwie.

  Mnie również jest niesłychanie przykro z tego i podobnych temu powodów.

  Kiedy i czy wreszcie nastąpi Polaków opamiętanie?
  Polska jest JEDNA.

  Wszelkie polityczne kłótnie i spory powinny ustępować w wspólnym staraniu wszystkich Polaków o trwanie i przetrwanie Polski niepodległej i suwerennej.....
 • @Fatamorgan 19:16:16
  Jak to jest, że po polskich ulicach mogą maszerować wszyscy- odchyleńcy, przebierańcy, miłośnicy dewiacji, zwolenniczki mordowania nienarodzonych dzieci, a Nam Polakom, chce się tego zabronić???

  Nie ma na to Naszej zgody!
  pzdr
 • @Fatamorgan
  Jak nie będzie , skoro będzie . https://marszniepodleglosci.pl/ No a że bez magdalenkowych to tylko dobrze . Przecież to Polska idzie , nie zarządzający . Salut.
 • @Repsol 19:52:06
  Pozwolę sobie zauważyć i b/mocno podkreslic, że absolutnie nie nie pisałem o tym i twierdzę, ze organizatorzy Marszu Niepodległości odeszli od planów związanych z tym marszem. Odchodząc od samego zamierzenia.

  Twierdzę jedynie, ze "rzadzacy wraz z opozycja" (czyt. osoby powiązane z Republiką Okrągłego Stołu) zrobią absolutnie wszystko, aby Marsz Niepodległości nie przeszedł 11 listopada ulicami Warszawy w takiej formie i taką trasą jak w poprzednich latach.

  Już za kilka dni, okaze się, czy w tej kwestii miałem tzw. "racje".

  Pozdrawiam
 • W zamian komentarza jako ciekawostkę, zamieszczam kopie mojej "najnowszej notki" -opublikowanej właśnie na Salon24.pl. Wart
  https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/908429,neon24-pl-vs-salon24-pl-nagla-diametralna-zmiana-popularnosci


  Wstrzymałem czasowo na tym portalu publikowanie notki - bliźniaczej tej oto publikacji:

  https://fatamorganblog.wordpress.com/2018/11/06/marszu-niepodleglosci-w-warszawie-tym-roku-sie-nie-bedzie/

  Do nadejścia lepszego czasu wstrzymałem.

  Być może bowiem, nadejdzie jakaś "dobra zmiana" (w znaczeniu inny Administrator portalu) i postuka wreszcie młotkiem, czy może jakimś kluczem sprawczo/naprawczym w licznik odsłon i rubrykę służąca zamieszczaniu komentarzy.

  Naprawiając w ten sposób licznika wskazania i umożliwiając komentatorom ----> komentowanie.

  Chociażby dlatego postuka/naprawi ---> aby ta sama! ---> w tym samym czasie publikowana notka! - na portalu NEon.24 nie ukazywała podług licznika odsłon, niemożliwych do zaistnienia odczytów.

  Dwa razy (2X - !) więcej odsłon na portalu Neon24.pl w stosunku do dwukrotnie mniejszej liczby, ukazywanej przez licznik odsłon na Salon24.pl (odczyty dokonane w tym samym czasie i po tym samym czasie od momentu publikowania) nie jest!

  - NIE JEST! (odczytem) MOŻLIWYM DO ZAISTNIENIA.

  Jedynym alternatywnym, jednocześnie logicznym wytłuczeniem, dla zaistnienia tak różnych odczytów licznika odsłon pomiędzy portalami NEon24.pl vs. Salon24.pl może być nagła i diametralna zmiana popularności.

  Kto wie, być może - Neon24.pl stał się już dwa razy bardziej popularnym/poczytnym miejscem w internecie od Salon24.pl - a ja po prostu jeszcze o tym fakcie nic nie wiem......


  Pozdrawiam wszystkich czytelnikow mojego skromnego blogu i zapraszam serdecznie na blog prowadzony na platformie WordPress do odczytania wspomnianej powyżej mojej najnowszej publikacji:

  https://fatamorganblog.wordpress.com/2018/11/06/marszu-niepodleglosci-w-warszawie-tym-roku-sie-nie-bedzie/
 • @Fatamorgan 20:44:48
  Przykre to , ale jestem ciekaw co powiesz jeżeli bufetowa z gamoniami zarządzającymi Polin wymięknie . Szachraje mogą co najwyżej budkę pod Ambasadą spalić . Zakład ?.
 • @Fatamorgan 20:57:00
  Milicjantka Gawor i złodziejka kamienic Gronkiewicz-Waltz zdecydują o losach Marszu Niepodległości.

  Symboliczne.
 • @Husky 21:13:00
  Gwarantuję Ci że bufetowa przed odsiadką może tylko pi....ieć . Salut.
 • @Repsol 21:15:18
  E.Gawor i jej 6-ciu kamratów z SB nie są przypadkowo w Ratuszu, to są fachowcy od dezinformacji, inwigilacji, prowadzenia TW, z drobnym fakultetem z wyrywania paznokci.
  A HGW nie ma tam przy nich wiele do gadania

  pzdr.
 • @Husky 21:23:43
  Kamratów jest tu więcej , brak dekomunizacji się kłania . Szkoda że ten twój PIS nic z tym nie robi . Dziwne czasy nastały . Prawda ?.
 • @Repsol 21:31:52
  Do tego rozliczenia musi być większość konstytucyjna
  Niestety była sznsa w tym temcie dogadać się z Kukizem
  Ale Kukiz nagle "zmienił" zdanie odnośnie lustracji i dekomunizacji.
 • @Husky 21:36:24
  Czyli wina Kukiza , tak ?.
 • @Repsol 21:41:46
  Nie do końca tak
  Rozlazło mu się "towarzystwo" i teraz nici z większości
 • @Husky 21:46:38
  :))) No tak miał większość .
 • WPS
  Panie Fatamorgan, a jakie to ma znaczenie czy i jaką drogą przejdzie ów Marsz "Niepodległości" ? Toż to oznaka delirycznej bezradności i efekciarskiej bezpłodności tzw. "patriotycznych" nastrojów i działań.
  Ani ta polityka marszowa nie odnosi się do historycznej rzeczywistości ( patrz efekty Konferencji Paryskiej i Traktatu Wersalskiego ), ani nie ma realnego znaczenia współczesnego.
  Garstka żydowskiej w większości młodzieżówki stojącej na czele tzw Marszu "Niepodległości" wykorzystuje naiwnych, niedouczonych rówieśników, aby zamiast do rządzenia krajem wyprowadzić ich w pseudo narodowe maliny.
  Proponuję zatem panu więcej namysłu, gdyż dostrzegam w panu oznaki racjonalności i zdrowego rozsądku w definiowaniu istoty pookrągłostołowej tragedii Polski, polegającej na jej okradaniu i ośmieszaniu przez żydowskich kolesi z bandy okrągłostołowej oraz jeszcze bardziej obmierzłej bandy rdzennych, polskich dupowłazów.
 • Do @stanislav 22:59:17
  Ma pan rację że na czele Marszu Niepodległości idą żydzi z RN !

  ALE SAM MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI JEST MANIFESTACJĄ POLAKÓW PRZECIW ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI W POLSCE !
  i żydostwo to wie i dlatego tak NIENAWIDZI ten Polaków Marsz Niepodległości !!!

  Panie Stanisławie ! na dziś dobre i to , przyjdzie czas to zrzucimy jarzmo żydowskiej okupacji ! ważne że raz w Roku MANIFESTUJEMY swoją wole NIEPODLEGŁOŚCI !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Rządzące Narodem Polskim żydostwo boi się Narodu Polskiego
  Rządzący boją się spotkania twarzą w twarz z Narodem... a nie wypada iść na pochód w otoczeniu ochrony której gęby są wyraziście żydowskie.
  (np ochrona Morawieckiego)

  Po prostu boją się pokazać swoje żydowskie a nie Polskie gęby bo naród mógłby stracić kontrolę nad sobą.

  Ta władza zaczyna już rządzić z dobrze strzeżonych przez nie koniecznie polskie służby ufortyfikowanych bunkrów.

  Udawanie demokracji się już dawno skończyło.
  Teraz władza solidaruchów i Naród to dwie wrogie siły.
  .. i to Naród jest suwerenem u siebie w kraju a nie narzucona przez wrogów Narodowi władza (syjonistyczna).
 • @Oscar 07:46:57
  // naród mógłby stracić kontrolę nad sobą.//

  i stracił
  zupełnie nie w tak odległym czasie
  Precz Z Komuną Niech Żyje Wolna Polska.  "Bóg, honor, ojczyzna"

  Niech żyje wolna Polska!

  https://youtu.be/Nt7lt3GzwjE
 • @stanislav 22:59:17
  Myli się pan, ten Marsz"Niepodległości" ma tyle z woli zmian, co np. grwmialne przyjscie na mecz piłki nożnej polskiej reprezentacji. Proszę spróbować zmobilizować Polaków aby w liczbie gremialnie zaprotestowali przeciwko US Army ?!
 • Do @Husky 08:07:12
  Kim ty jesteś Husky ? żydem syjonistą ? żydem patriotom ? myślę że ty sam nie wiesz kim jesteś bo w twoich żyłach burzy się żydostwo z polskością ! dziwak jesteś Husky takie dziwadlo ni to ni sio ni to żyd ni to polak .


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 08:29:39
  żydem syjonistą !!!!!!
  a co
  pzdr
 • @Husky 08:07:12
  100 lat temu twoi żydowscy dziadowie krzyczeli " precz z polską gęsią" - na widok polskiego orła.
  Ale syjonistyczna kura nigdy nie będzie kogutem nawet wychowana w polskim kurniku. Nie mówiąc już o byciu orłem. Dlatego kundel szczeka, a karawana jedzie dalej!
 • @stanislav 08:25:24
  Ten wpis był do Słowianina Lacha, ale jadę i trzęsie wagonem i mną jak czytam i słucham te o la boga zmartwienia z powodu Marszu " Niepodległości"
 • @stanislav 08:44:56
  Został nam tylko WPS !!!!!
  I tej chzarskiej siły już nikt nie powstrzyma
  Do boju
  Shalom
 • @
  Mam pytanie bo serio nie wiem.
  Mamy marsz dajmy na to 700 tysiecy osób, które specjalnie przyjechały z całego kraju i Europy.
  Taki marsz sobie idzie i raptem taka Hanka mówi, że „hozwiązuje mahsz”... jak to się robi w praktyce?
  Armatki wodne, aresztowania?
  No co i jak?

  ps.

  https://pbs.twimg.com/media/DrWBcksWwAAWGQ_.jpg


  Hania, a powiedz ty tak głośno w TVN-ie:
  "jedną raca i wypierdalać".
  Tylko głośno i powoli
 • @Husky 21:36:24
  Do ustaw wyjątkowo szkodliwych dla Polaków większość konstytucyjna znajduje się zawsze. Pisowski rząd je przedkłada sejmowi. Raport WSI też zgodnie chroniony, o ile jeszcze jest.
 • @
  Obecna formuła Marszu Niepodległości powinna być zmieniona.

  Początek - to budzenie nastrojów patriotycznych - i wielka chwała organizatorom, że podjęli to dzieło.
  Jednak na bazie "narodowej" nie da się odbudować RP. Pisałem w podobnym ujęciu w odniesieniu do sytuacji przed 100 - laty.
  Wtedy także ruch narodowy był zaczynem poczucia polskiej odrębności - i rola narodowców (z Dmowskim jako postacią sztandarową), jest bezdyskusyjna.
  Jednak, co wykazała historia, nie jest to idea odpowiadająca na wszystkie wyzwania współczesności; tylko idea RP może sprostać zadaniu.

  Czyli mamy swoiste deja vu obecnie.

  I obecnie konieczne jest przejście na wyższy poziom rozważań zwłaszcza, że rola kierownictwa RN i zakres działań - są coraz bardziej dyskusyjne. Wygląda to na kolejny wentyl bezpieczeństwa opcji antypolskiej. Pilnie strzeżony, aby nie wyrwał się spod kontroli.

  Optymalnym byłoby, aby RN stanowił ok. 20 % wpływów na scenie politycznej stanowiąc blokadę dla niektórych opcji globalistycznych. Większość powinni stanowić jednak zwolennicy RP.
 • @Husky 09:00:31 HGW złamała Konstytucję!
  https://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15415978491d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Niewyobrażalny skandal. Gronkiewicz-Waltz zakazała Marszu Niepodległości w Warszawie! Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz poinformowała, że podjęła decyzję o zakazie organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada. Nie tak powinno wyglądać świętowanie stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę powiedziała. Prezydent Warszawy, uzasadniając decyzję, wskazała m.in. na to, że... rezolucja Parlamentu Europejskiego z października br. w sprawie wzrostu liczby neofaszystowskich aktów przemocy wzywa państwa członkowskie do podjęcia kroków przeciwko mowie nienawiści i przemocy. "Dwukrotnie pisałam do ministra (sprawiedliwości Zbigniewa) Ziobry w sprawie delegalizacji ONR (Obóz Narodowo-Radykalny), a wiemy, że przewodniczący marszu jest osobą, która pełni funkcję w pruszkowskim ONR. On zresztą podpisał się pod wnioskiem do wojewody o zorganizowanie tego marszu. Uważam z całą odpowiedzialnością, że nie tak powinno wyglądać stulecie odzyskania niepodległości przez polskie państwo, stąd moja decyzja o zakazie marszu" oświadczyła prezydent stolicy na konferencji prasowej w środę. Dodała, że konsultowała tę decyzję z prezydentem-elektem stolicy Rafałem Trzaskowskim.


  Ps...Dzięki najwyższym dostojnikom państwowym namaszczonych przez PIS, którzy stchórzyli przed udziałem w marszu, w takiej niepowtarzalnej rocznicy, marsz został odwołany. Nie dziwne będzie jak nowy prezydent Warszawy zakaże zgromadzeń w przyszłości: 3 maja i 15 sierpnia. Idzie nowa zmiana w dosłownym tego znaczeniu. Panie Prezydencie czas zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Żarty się skończyły! To już nie jest zabawa chorej z nienawiści oPOzycji, ale jawne POdżeganie do...No właśnie CZYM to się może skończyć?! Prezydentem stolicy powinien być ktoś zarekomendowany przez prezydenta RP, bo cyrk nigdy się nie skończy. Stolica jest wizytówką całego kraju. A ta kobieta chazarka, szmalcowniczka i POspolita złodziejka oraz tuman dawno powinna siedzieć. Łagodność PiSu zbiera swoje żniwo. Oni po dojściu do władzy zrobią z wami porządek w kilka miesięcy. Podobno już jakieś autobusy z obcymi zjechały pod Warszawę. Polscy policjanci na chorobowym a obcy zaprowadzą porządek. Niestety to jest smutny efekt braku polskiej partii, odważnego polskiego przywódcy/przywódców którzy złapaliby za mordy ta bolszewicką antypolska bandę i wtrącili do Berezy Kartuskiej - taka prawda. PiS swoją teflonową polityką ponosi same klęski. Konsekwencję odwołania marszu Niepodległości przez HGW, niestety poniesie PiS... w następnych wyborach, PiS jest krótkowzroczny. Nie potrafi przewidywać, nie potrafi się bronić, nie potrafi wykorzystywać sytuacji. Nie mają dobrych mówców. Ludzie z PiSu, szanowny rządzie zacznijcie w końcu walić pięścią w stół! To WY rządzicie, macie od większości i ode mnie również, mandat na rządzenie. Efekty tej decyzji będą następujące: 1. Kibicom Legii skoczy ciśnienie. 2. Frekwencja na marszu będzie większa niż być miała. 3. Koszulki z napisem "konstytucja" rozwieszane na różnych pomnikach w W-wie wreszcie będą adekwatne do sytuacji. 4. Poparcie dla PiS-u i sprzedaż flag wzrośnie. 5. Jarek już otwiera szampana. Ta chazarska szmata powołała się również na "psią grypę", a przede wszystkim na bezpieczeństwo. O tym na

  https://youtu.be/BJwsJGTovK8
 • @Husky 09:00:31
  Polska nie zareagowała odpowiednio na zakaz marszu we Wrocławiu i tym sposobem żydogermańcy z Warszawy nabrali pewności siebie, aby odwołać Marsz Niepodległości. Posiadamy prawo do zgromadzeń i nie odwoła tego marszu złodziejska żydówka! Wiele razy pisałem, że HGW powinna być zastąpiona zarządcą komisarycznym. Za złodziejską reprywatyzacje. Nie było tego skandalu! W Polsce Marsze Niepodległości i tak pójdą we wszystkich miastach czy będzie zakaz czy nie, a ta stara raszpla już dawno powinna gnić w więzieniu za oszustwa, teraz śmieje się Polakom w nos za nieudacznictwo obecnego rządu który nawet nie może ją na przesłuchanie doprowadzić. Jak już gdzieś napisałem, niech zakazuje w domu wiązania sznurówek swojemu mężowi, od Polaków jej wara bo w końcu wkroczymy do tego jej "ratusza" i zrobimy tam porządki. Tak wygląda właśnie prowokacja tej terrorystki, to zemsta za odebranie jej kradzionej kamienicy. Oj, doigra się, doigra. Nie do pomyślenia w USA, innych krajach UE, a zwłaszcza Niemczech gdzie naziści maszerują sobie kiedy tylko chcą. Bezczelne babsko, ten drwiący z nas uśmieszek powinien jej ktoś wreszcie zgasić. Czy w USA i innych krajach "zakazują" jakichkolwiek marszów? Tylko w polskim bantustanie jest taka bezczelność. Nie ma rządu, w Polsce grasuje mafia PO która trzyma w ryzach polactwo, HAŃBA, WSTYD, rząd nie ma nic do powiedzenia. Masakra. Ładne nam urządzili zaKODowani bandyci komusze PO w 100 rocznicę Niepodległości, pytam się więc gdzie ta wolność jest, w kiblach? Macie swoją "demokrację i wolność", Hajka ją wam zgotowała jak się patrzy. To kolejna prowokacja tej żydówy do zamieszek i rewolucji w Polsce, obalenia PiS, ta terrorystka już dawno powinna gnić o suchym chlebie i czarnej kawie w kiciu ze swoimi kamratami. My przygotowaliśmy się i jedziemy do Warszawy. Terrorystom utrzemy te czerwone obleśne nochale spod znaku sierpa i młota. Tym zakazem przewiozą się na taczkach. Muszę zażyć relanium na uspokojenie bo krew mi się zagotowała. Bezczelne POpaprane łotry niech zgniją w piekle! Jednym słowem należy odwołać się do wojewody mazowieckiego a ten 10 listopada późnym popołudniem zniesie zakaz aby w ten sposób uniemożliwić Chazarom odwołanie się od jego decyzji do Sądu Najwyższego, który jaki jest to każdy widzi ale zapewne nie zbierze się w Święto Niepodległości aby rozpatrywać i tym sposobem HGW zostanie wykolegowana i jej antypolski manewr się nie powiedzie! Inna sprawa dlaczego Zjednoczona Prawica nie domaga się karania za antypolonizm w Polsce, przypominam, że antysemityzm, jak to uznał TK w przeciwieństwie do antypolonizmu jest w Polsce karalny! ["Sąd Apelacyjny w Lublinie uchylił w piątek decyzję prezydenta Krzysztofa Żuka, który zakazał organizacji Marszu Równości i kontrmanifestacji narodowców. Wolność zgromadzeń pełni doniosłą rolę w demokratycznym państwie prawnym i jest warunkiem istnienia społeczeństwa demokratycznego - wskazywała w uzasadnieniu wyroku sędzia. "Istotny instrument demokracji bezpośredniej" Dodała, że możliwość organizacji manifestacji "gwarantuje członkom społeczności wpływ na władze publiczne". - Wolność zgromadzeń służy w szczególności oddziaływaniu jednostek na politykę państwa przez prezentowanie opinii, ocen, poglądów i żądań - podkreśliła sędzia. Zaznaczyła, że "zgromadzenia są istotnym instrumentem demokracji bezpośredniej". Odnosząc się do środowego postanowienia Sądu Okręgowego, sędzia stwierdziła, że "niedopuszczalne jest uzależnienie realizacji wolności zgromadzeń od reakcji przeciwników zgromadzenia". (http://www.tvn24.pl)"]
 • @Husky 09:00:31
  Ha, żydówka po_kazała swą wrogą żydowską mordę po raz kolejny a wraz z nią pomiot i tępak z dr Czaskoski. Oficer prowadzący Gawor nie pozwolił z gienierałem Dukaczewskim "Film nagrano podczas obchodów 250-lecia Bitwy pod Wiedniem 1683 r., które odbyły się w Krakowie w 1933 roku. Były to największe do dziś uroczystości z okazji Bitwy 1683 r.,Wtedy to z okazji 250-lecia bitwy 12 pułków kawalerii zjechało do Krakowa i przedefilowało przed Marszałkiem Piłsudskim. Odbyła się więc wielka rewia wojskowa. W rewii brały udział następujące pułki: 1 PS, 3 PU, 7 PU, 8 PU, 14 PU, 15 PU, 17 PU, 20 PU, 24 PU, 1 PSK, 4 PSK, 10 PSK. W roku 1933, gdy świętowano 250-lecie zwycięstwa wiedeńskiego, w królewskiej rezydencji otwarto, przygotowaną przez ówczesnego kustosza zamku Stanisława Świerza-Zaleskiego, okazałą ekspozycję historyczną." A dziś na 100 rocznicę odzyskania Państwa Polskiego jakaś KROWA żydowska zabrania noszenia Polskiej Flagi po ulicach stolicy ? Taczka z gnojem dla tej baby !
 • @Husky 09:00:31
  Stołeczna policja zaskoczona decyzją Gronkiewicz-Waltz! „Nie było żadnych rozmów ze strony prezydent miasta z KSP”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iZDBjMy9wLzIwMTgvMTEvMDcvODI1LzM2MC9jM2EwOGFjN2EzZTk0ZGY4ODU4MWM0ZDdiNWFhOTQwZi5qcGVn.jpeg
  Nie było z nami żadnych rozmów ze strony prezydent Warszawy o zakazaniu Marszu Niepodległości, nie było też pytań co do możliwości zabezpieczenia z naszej strony. Informacja jest dla nas ogromnym zaskoczeniem poinformował PAP rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak. Nie było żadnych rozmów ze strony prezydent miasta stołecznego Warszawy z KSP odnośnie zakazania Marszu Niepodległości. Nie było żadnych pytań odnośnie możliwości zabezpieczenia z naszej strony. Informacja jest dla nas ogromnym zaskoczeniem powiedział w środę Marczak. Pytanie, jaki skutek może przynieść dana decyzja na kilka dni przed marszem. Niestety, odpowiedzi, które przychodzą nam do głowy, niosą wiele obaw dodał. W uzasadnieniu decyzji o zakazie organizacje Marszu Niepodległości prezydent Warszawy wskazała m.in. obawy dotyczące „masowej absencji chorobowej wielu funkcjonariuszy policji i ich powszechnie znana deklaracja udania się w dniu 11 listopada na kolejne zwolnienia lekarskie”.

  Marczak, odnosząc się do tej informacji, podkreślił, że prezydent Warszawy nie kontaktowała się z KSP na temat zwolnień policjantów oraz planowanych działań. Informacja ta, która znalazła się w części zakazu wydanego przez prezydent Warszawy stanowi w mojej ocenie jedynie próbę wciągnięcia policji w grę, w której stanowi ona przedmiot usprawiedliwiający zaskakującą dla nas decyzję podkreślił rzecznik KSP.

  Prezydent m. st. Warszawy nie kontaktowała się z Komendantem Stołecznym Policji na temat absencji chorobowej policjantów oraz planowanych działań. Jeszcze dzisiaj rozmawialiśmy z organizatorami wszystkich zgromadzeń o ich zabezpieczeniu podkreślono z kolei na Twitterze warszawskiej policji.
  [ Hanna Gronkiewicz


  @hannagw
  Obserwuj Obserwuj @hannagw
  Więcej
  Po pierwsze: bezpieczeństwo. Przy obecnych kłopotach policji trudno wierzyć, że uda się je zapewnić #11listopada. Po drugie: historia. Polska i @warszawa dość już wycierpiały przez agresywny nacjonalizm. Nie tak powinno wyglądać stulecie niepodległości. Stąd decyzja o zakazie. https://twitter.com/hannagw/status/1060163319397576704?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F420080-ksp-zaskoczona-decyzja-gronkiewicz-waltz-nie-bylo-rozmow ]


  Ps...HGW prowokuje i liczy już nie na zadymę na Marszu Niepodległości, tylko na PEWNĄ zadymę po swojej decyzji. Teraz kolej na ruch... wojewody mazowieckiego i ministra spraw wewnętrznych. Do roboty panowie, bo może się polać krew na ulicach, na co liczy POstkomuna...To dobrze, że policjanci mają świadomość wciągania w brudną grę HGW. Skoro wyciągnęli prawidłowe wnioski, to pewnie będą prawidłowo reagować w trakcie marszu! Nie dajmy się sprowokować!
 • @Husky 09:00:31 Ubecka hydra podnosi łeb. A trzeba było go zawczasu odrąbać.
  Jeżeli nie jest to wystarczający powód do przepędzenia wszystkich еврейских шлюх z Polski, to ja boję się myśleć, co nim będzie. Do zakazu rękę przyłożył sam Morawiecki: Organizatorzy Marszu nie są w stanie zapewnić spokojnego przebiegu manifestacji, nie są w stanie zagwarantować, że nie dojdzie do żadnych prowokacji"..Ktoś jeszcze ma złudzenia, że to są działania anty Polskie? Marsz się i tak odbędzie ale będzie zagrożenie życia bo może dojść do rozruchów i ona dobrze o tym wie i tego chce czyli rozlewu polskiej krwi.
 • @Husky 09:00:31
  To jest właśnie PO, i lewactwo, oni nigdy nie skończą prowokacji na polecenie neokomunistów typu Soros, w Polsce mają kwitnąć meczety jak we Francji Niemczech. Nacjonalizm to może być w Izraelu a nie w Polsce. Chcą wojny domowej to ją dostaną a ich ścierwa na ulicach, w ratuszu i siedzibach szczujni pokażą wszystkie telewizje świata! Coś czuję, że wybuchnie wojna w stolicy. Dosyć tego totalnego skurwysyństwa w Polsce!
 • @Husky 09:00:31
  Niemieckie radio podało, że niemiecka polizei pojechała do Polski. Panie Brudziński to trzeba sprawdzić kto za tym stoi.
 • W Rosji robią porządek z prowokatorami żydowskimi OSTATECZNIE !
  Rosja pozbyła sie prowokatorów żydo-chazarskich i ma spokój !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 09:00:31
  Z OSTATNIEJ CHWILI: Prezydent zaprasza premiera Morawieckiego na spotkanie ws. decyzji HGW. Nawet lewicowcy krytykują decyzję HGW! Zakaz Marszu Niepodległości to dla niej cios wizerunkowy. "Stolica Polski nie jest pani Gronkiewicz-Waltz". Decyzja HGW gorąco komentowana w Sejmie. W związku z planowanymi marszami nacjonalistów i rasistów w Warszawie i Wrocławiu, informacja bieżąca nt. protestu policjantów powinna być przedstawiona drugiego dnia posiedzenia Sejmu - powiedział w Sejmie Jacek Protasiewicz (PSL-UED). Poseł PiS Dominik Tarczyński zawnioskował o ukaranie Protasiewicza, nazywając go idiotą. Wtedy poseł niezrzeszony Marek Jakubiak wskazał, że na chwilę przed rozpoczęciem posiedzenia Izby prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz organizacji Marszu Niepodległości, który 11 listopada miał przejść ulicami stolicy. "Chcę powiedzieć, że stolica Polski nie jest pani Gronkiewicz-Waltz, że Polska nie jest tylko w rękach PO, że to jest państwo, które należy do wszystkich Polaków" stwierdził. Poseł niezrzeszony Marek Jakubiak wskazywał, że na chwilę przed rozpoczęciem posiedzenia Izby prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz organizacji Marszu Niepodległości, który 11 listopada miał przejść ulicami stolicy.

  "Chcę powiedzieć, że stolica Polski nie jest pani Gronkiewicz-Waltz, że Polska nie jest tylko w rękach PO, że to jest państwo, które należy do wszystkich Polaków" - mówił Jakubiak. "Wolność zgromadzeń, wolność wypowiedzi to są podstawowe cechy demokracji. Tymczasem, zbóje jedne! Marnujecie nasze państwo na oczach całego świata, jesteśmy Polakami Rzeczpospolitej Polskiej. Zobaczycie, że to wy tę iskrę dołożycie do niepokojów w Polsce" - dodał.

  Poseł PiS Dominik Tarczyński zawnioskował o ukaranie wypowiadającego się wcześniej Protasiewicza. "W ramach posiedzenia Sejmu teraz, ten idiota obraził Polaków mówiąc o nich, że są rasistami - Polacy, dumni Polacy, którzy będą szli w marszu, to nie są ani rasiści, ani faszyści, a ten idiota od dwóch winek na niemieckim lotnisku obraził Polaków" - mówił Tarczyński, nie reagując na uwagi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i wyłączenie mikrofonu.


  http://niezalezna.pl/244546-stolica-polski-nie-jest-pani-gronkiewicz-waltz-decyzja-hgw-goraco-komentowana-w-sejmie
 • @Husky
  Dla Ciebie podległość Rosji - to brak niepodległości.
  Podległość Ameryce - to pełna niepodległość.
  Nie powiem - bardzo ciekawa łamigłówka intelektualna.
 • @Fatamorgan
  Teraz przeanalizuj co się na marszu stanie ?. Pozdrawiam .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30