Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 174 komentarze

Fatamorgan

Fatamorgan - zszywam me słowa - bez znieczulenia

Buta PiS - szokująca relacja z odsłonięcia pomnika Smoleńska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku? Na pewno nie mnie, nie wdowie po moim kuzynie, nie dziesiątkom, setkom innych NIE ZAPROSZONYCH na tegoż pomnika odsłonięcie, członkom tzw. "rodzin smoleńskich".

Szanowni Czytelnicy,

- podobnie jak zapewne wielu z was z przykrością, odczytałem relacje blogerki - p. Leonardy Bukowskiej z uroczystości odsłonięcia w Warszawie smoleńskiego pomnika. Tym którzy nie czytali, notkę/relacje gorąco polecam. Uprzedzam jednak, że jest to smutna i wręcz Szokująca relacja! 

Zamieszczone pod notką komentarze, jedynie uzupełniają i wypełniają niechlubny obraz tego zdarzenia/wydarzenia.  Jak można inaczej określić tak absurdalnie niefortunną sytuacje, jak nie jedynie słowami "wstyd i żenada"- zaprawdę nie wiem. Prawdopodobnie jedynie dołożeniem słowa BARIERY - najtrafniej określającego i niejako definiującego omawianą HUCPĘ.

Jako członek tzw. "rodzin smoleńskich" (w Smoleńsku został zamordowany nieodżałowany mój kuzyn, który od lat wczesnego dzieciństwa, potem zaś przez wszystkie te lata kiedy był z nami pośród żywych, zawsze był mi jak bratem) od samego początku, bylem przeciw i bojkotowałem zbyt wczesne stawianie smoleńskich pomników. Wychodząc z bardzo prostego i nadal myślę - że jedynego w tej specyficznej logicznego i uczciwego założenia:

Najpierw odkrycie i wyjaśnienie Zbrodni Smoleńska = PRAWDA -----> potem zaś stawianie pomników.

Chociażby i dlatego, aby nie potrzeba było, przekuwać w marmurach błędnych i kłamliwych napisów. Wybrano jednak pospiech i wspomniane BARIERY. Pora jest dlatego właśnie głęboko zastanowić nad tym, komu tak właściwie był potrzebny stawiany dosłownie "na siłę" ten pomnik? Do tego jeszcze, pomnik w iście groteskowym kształcie "schodów do nikąd".

Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku?

Na pewno nie mnie, nie wdowie po moim kuzynie, nie dziesiątkom, setkom innych NIE ZAPROSZONYCH na tegoż pomnika odsłonięcie, członkom tzw. "rodzin smoleńskich". Potwierdzam w tym miejscu to - o czym informował już wcześniej na tym portalu bloger @Stanzag - będący powinowatym jednej z ofiar zamachu/zbrodni Smoleńska. Wdowa po moim kuzynie, podobnie jak i jego rodzina - NIE DOSTAŁA ZAPROSZENIA - na tegoż pomnika odsłonięcie. Bazując na informacjach otrzymanych/uzyskanych od wdowy po moim kuzynie, z największą przykrością informuję, że mnóstwo innych osób, będących członkami "rodzin smoleńskich", również nie zostało zaproszonych.

Tak zostały przez rządzących potraktowane "rodziny smoleńskie". Jak została potraktowana w trakcie uroczystości odsłonięcia pomnika znakomita cześć przybyłego do Warszawy tzw. "żelaznego elektoratu" Prawa i Sprawiedliwości (nie tylko zresztą jedynie zwolenników PiS, ale to już jest temat na odrębną notkę), jasno i wyraźnie opisała w linkowanej powyzej notce/relacji blogerka p. Leonarda Bukowska.

Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński zamieścił wpis z "wyjaśnieniami". Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński serdecznie przeprasza.Tego jednak - nie sposób jest nazwać niedopatrzeniem czy pomyłką.

To jest bowiem w mojej opinii świadoma rządzących i "budowniczych" pomnika buta i arogancja, skrajna bezczelność i czyste chamstwo!    Post-scriptum: Mottem mojego blogu i wszelkiej mojej działalności w tzw. "blogosferze" - którego twardo staram trzymać się , jest to, że: "zszywam me słowa - bez znieczulenia". Zaś obok obranego przeze mnie blogerskiego pseudonimu "fatamorgan", widnieje następująca sugestia: Jeśli prawda boli weź tabletkę. Tej to sugestii i takiego rozwiązania w razie doznania uczucia bólu po odczytaniu powyższej notki, mocno sugeruje tej części czytelników trzymać się!    


 

KOMENTARZE

 • Autor.
  Weż tabletkę, to cię prawda nie zaboli!!! Jest ona taka, że część "rodzin smoleńskich " nie chciała być obecna na odsłonięciu Pomnika!!!Przez 6 lat po tej, zbrodni na elicie państwa, ryży matoł i jego banda złodziei i aferzystów NIC nie zrobiła, aby uczcić ich pamięć! Ciekawy jestem, jak Prokuratura wezwie ryżego i przedstawi mu listę jego przestępstw i zaniechań, co wtedy napiszesz i co powie tzw"opinia publiczna"!!!
 • @zibi 22:50:46
  Czekaj tatka latka !
 • @zibi 22:50:46
  "Weż tabletkę, to cię prawda nie zaboli!!! Jest ona taka, że część "rodzin smoleńskich " nie chciała być obecna na odsłonięciu Pomnika!!!Przez 6 lat po tej, zbrodni na elicie państwa, ryży matoł i jego banda złodziei i aferzystów NIC nie zrobiła, aby uczcić ich pamięć! Ciekawy jestem, jak Prokuratura wezwie ryżego i przedstawi mu listę jego przestępstw i zaniechań, co wtedy napiszesz i co powie tzw"opinia publiczna"!!!"

  --------------------------

  O NIE!

  Powoli!

  Pisząc w ten sposób, najwyraźniej próbuje Pan i to w iscie desperacki sposób odwrócić uwagę czytelników od głównego tematu.

  Przypominam Panu zatem co następuje:

  1. Głównym tematem notki nie jest Donald Tusk, ani jego przewinienia.

  2. Nie są też głównym tematem notki, manipulacje, kłamstwa i niedokonania rządu Donalda Tuska.

  ---------------------------------------------

  Tematem głównym, z którego wywodzi się i wynika zarówno omawiana w notce relacja blogerki p. Leonardy Bukowskiej z uroczystości odsłonięcia w Warszawie smoleńskiego pomnika, jak i moje oceny i refleksje ----> jest pomnik Smoleńska w absurdalnym kształcie "schodów do nikąd"

  Pomnik postawiony przez Prawo i Sprawiedliwość i odsłonięty po ponad 2 latach rządów Prawa i Sprawiedliwością!

  Pan zaś celowo pisze o Donaldzie Tusku, aby od odwrócić uwagę zarówno od treści głównej jak i od szokującej relacji, moich uwag, ale przede wszystkim - aby odwrócić uwagę czytelników od tego, jak:

  1. Zostały przez rządzących potraktowane "rodziny smoleńskie".

  2. Jak została potraktowana w trakcie uroczystości odsłonięcia pomnika znakomita cześć przybyłego do Warszawy tzw. "żelaznego elektoratu" Prawa i Sprawiedliwości

  3. Jak ogromna jest świadoma rządzących i "budowniczych" pomnika buta i arogancja, skrajna bezczelność i czyste chamstwo!
 • @Lotna 01:01:32
  "Czekaj tatka latka !"  Dokładnie tak jest = jest to jedynie gra na czas i pozorowanie działań.

  Zwodzenie, zaplanowane i rozłożone na bardzo dlugie lata (8 już minęło)

  Zwodzenia, manupulacje = HUCPA ----->do zmęczenia, znudzenia, kompletnego społeczeństwa ogłupienia i na końcu do zbrodni przedawnienia!
 • @Fatamorgan 06:26:22
  Jak wy jesteście tacy "eksperci" to napiszcie, dlaczego PIS ma w ostatnim, uczciwym sondażu typu"face to face" a nie przez telefon na wybranych ludziach-46% , CZERDZIEŚCI SZEŚĆ PROCENT"!!! Pomnik smoleński mógł zostać postawiony dopiero teraz, bo aferzystka i złodziejka , Hajka Grundbaum i jej banda złodziei chcieli go postawić przy zajezdni autobusowej, co pokazuje hipokryzję i chamstwo tego żydostwa!!!
 • Upadlanie narodu
  Przeczytałam notkę Leonardy Bukowskiej wraz z komentarzami. O co w tym wszystkim chodzi, jak nie o upokorzenie ludzi? Czy słyszał ktoś w PRLu o jakichś biletach na odsłonięcie pomnika, który stoi w publicznym miejscu? Bramy, płoty i barierki... Czego oni się boją? Że ktoś będzie rzucał koktajlami Mołotowa?? Przecież, jak to napisała jedna z komentujących, służb pilnujących porządku było "po kokardy". Na dodatek rodziny smoleńskie nie otrzymały zaproszeń!

  Tu nie chodzi o pamięć, a o przedstawienie, które było transmitowane w telewizji, nie o ludzi, którzy z tego powodu ucierpieli i którzy pofatygowali się osobiście na tę uroczystość. Barierki, płoty i zasieki - to mi się kojarzy z ulicami Toronto przekształconymi w twierdze chronione zasiekami na przybycie uczestników G20, nie pamiętam, w którym roku, a transmisje na telebimach z Orwellem. W Toronto postawiono tymczasowe więzienia, w których uwięziono 600 osób- najwięcej w całej historii Kanady. Za nic!
  J e d n a (1) osoba została zaskarżona. Tak jakby rząd chciał, aby była wielka zadyma, wielkie protesty i wielkie rozruchy, w obu przypadkach.
 • @Lotna 21:42:04
  "(...)Bramy, płoty i barierki... Czego oni się boją? Że ktoś będzie rzucał koktajlami Mołotowa?? Przecież, jak to napisała jedna z komentujących, służb pilnujących porządku było "po kokardy". Na dodatek rodziny smoleńskie nie otrzymały zaproszeń! (...)"

  Prawdy.

  Oni boją się panicznie prawdy!

  Smoleńskie kłamstwa, tym razem w wydaniu PiS każdego kolejnego dnia jedynie narastają, dochodząc już Himalajskich rozmiarów i zaczynają PiS wręcz przygniatać swoim ogromem.

  Dlatego też i strach przed prawdą tak wrasta, że powoduje konieczność używania barier i chowania za nimi smoleńskich kłamczuchów.
 • @zibi 14:20:26
  Pan nie ma niczego do dodania do rozmowy, poza pisaniem kolejnych, oderwanych od tematu powyżej notki bzdurek.
  Antysemickie wątki proszę sobie darować, bo nie o tym jest notka.

  Podobnie jak pseudo-sondaże, których wątpliwość jest znacznie większa od rezultatów w postaci pseudo-treści pisanych na zamówienie.

  To bowiem, zupełnie mnie nie interesują.
  Proszę podarować sobie kolejne tego typu "pseudo-komentarze"!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30