Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 174 komentarze

Fatamorgan

Fatamorgan - zszywam me słowa - bez znieczulenia

Tomasza Sakiewicza @stanzag i moja 8 Smoleńska rocznica

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mój 10 kwietnia, człowieka - któremu zamordowano w Smoleńsku kuzyna - który był mi jak bratem, zaczął się prawie już 8 lat temu i nieustannie trwa.

   Na stronie głównej portal Salon24.pl oprócz firmowej notki Salonu24 zaopatrzonej w sensacyjnie brzmiący tytuł "Biegli wykluczyli wybuch w Tupolewie? Prokuratura twierdzi, że nie ma takiej opinii"  wyeksponowane są jeszcze 2 Smoleńskie notki.

                    W jednej z nich, zatytułowanej  "Nasz 10 kwietnia"  nie kto inny jak sam Tomasz Sakiewicz, opisuje "ich" 10 kwietnia. Taki, dokładnie taki, jakim go wspólnym wysiłkiem PO i PiS stworzyli, jest i będzie ten "ich" 10 kwietnia.

                       Mój 10 kwietnia, człowieka - któremu zamordowano w Smoleńsku kuzyna - który był mi jak bratem, będzie zupełnie inny. Zaczął się prawie już 8 lat temu i nieustannie trwa.

                     Dzisiaj - 21 marca 2018 roku dla przykładu, odczytałem również i drugą z eksponowanych na stronie głównej Smoleńskich notek. Jest nią notka blogera @stanzag,  opatrzona tytułem  "Lobotomia Smoleńska Antoniego Macierewicza czyli biegi na przełaj przez media"

                    Samej treści tej notki 'jako takiej" w znaczeniu sensu-stricte (w mojej opinii) nie warto jest komentować. Nie warto, ponad stwierdzenie następujących oczywistych-oczywistości. Mamy do czynienia z kolejną Smoleńską Hucpą!  Równie obficie barwioną kłamstwami i matactwami jak HUCPY poprzednie. Mamy zatem tu do czynienia z zatrutym owocem kreatywności kolejnego już = 3 z kolei polskiego rządu.

                   Po odczytaniu kolejnej serii opisanych niedorzeczności, jedynym otwartym pytaniem w relacji do "treści" tej notki jest w mojej opinii tak postawione pytanie:

Czy @stanzag, będący powinowatym jednej z Ofiar Smoleńska ----> HUCPĘ jako taką jedynie opisuje, czy też bierze w tej HUCPIE w jakiejś części, mniej lub bardziej świadomy udział?

                  Mojej wcześniejszej notki, również traktującej o Smoleńsku, notki pisanej 2 godziny wcześniej i widocznej zaledwie przez 2 godziny jedynie w dziale: " Ostatnie notki - po prostu już nie ma.

                  Znikniona, wyleciała gdzieś w kosmos. Zbyt inna była od tych 3 usilnie eksponowanych na stronie głównej, zbyt była być może prawdziwa.     

KOMENTARZE

 • Autor
  Skoro pisze Pan o swojej notce wysłanej z Salonu24 w kosmos, to wypadałoby ją tutaj też przytoczyć.
 • Autor.
  Witam. Klucz to wyjaśnienia tej tragedii mają służby amreykańskie, które monitorują cały świat 24 h/dobę!!! Drugi klucz jest na lotnisku Okęcie, o nie ma żadnych zdjęć i filmów z odlotu tej delegacji! Z 9/10.04.2010r był wymieniany serwer. który kontroluje granicę państwa, jaką jest lotnisko!ta delegacja została "zabezpieczona" na podstawie komunikatu z 9.04.2010r, że:" samolot UE jest zagrożony atakiem terorystycznym"!!! Prawdopodobnie umieszczono ludzi w hangarze wojskowym na Okęciu a co się potem działo, nie wiemy! W smoleńsku była "ruska maskirowka" i dowody na to:samolot, spadajac z 20-30 m nie rozbija się na 10000000 kawałków i nie ma 100% ofiar, gdzie jest rów, który powinien wyryć w tej ziemi 90-tonowy samolot?, dwaj świadkowie naoczni,operator kamery z TVP INFO, Wiśniewski i św.p Ambasador Bahr , po przybyciu na to, pobojowisko,nie widzieli ciał ofiar, bagaży pasażerów i 120 foteli!!! Pasażerowie przed lądowaniem dostają polecenie "zapiąć pasy" i po katastrofie, część ofiar powinna być w fotelach! Ok. godz.4.30 rano 10.04.2010r aktor Zakrzeński został wyrwany z łóżka telefonem i usłyszał, że ma być za 15 min pod domem, bo plany się zmieniły! Szefowa Adwokatury w Polsce, p.Agacka-Indecka miała przyjecha
 • @Lotna 01:01:54
  "Skoro pisze Pan o swojej notce wysłanej z Salonu24 w kosmos, to wypadałoby ją tutaj też przytoczyć."

  Łatwiej napisać, trudniej dokonać = tu jest niestety, ale problem.

  Wytłumaczę Pani dlaczego.

  Większość moich notek pisze "od reki" to znaczy, pisząc nieprzerwanie od początku do konca - w ciągu powiedzmy od kilkunastu do kilkudziecieciu minut. Po napisaniu notki od razu publikuje.
  Dokonując już po opublikowaniu, koniecznych korekt ewentualnych błędów ortograficznych i stylistycznych, za pomocą narzędzia "edytuj". Archiwizacji opublikowanych notek, dokonuje z reguły już potem.

  Tak też i było z omawianą notką, której po prostu nie zdążyłem nawet archiwizować.

  A szkoda, bo notka była dobra (jak się okazało zbyt dobra i zapewne zbyt "boleśnie prawdziwa"!) będąc odczytywaną na S24, pomimo braku eksponowania jej na stronie głównej w iście szaleńczym tempie +/- 300 jej odsłon/godz.

  Co jednak nie jest niczym niespotykanym/nadzwyczajnym dla moich na tym portalu publikacji.

  Oczywiście jednak, dzieje się tak = jest tak w przypadku, kiedy na licznik odsłon na moim blogu (pod/na daną notką) nie jest nałożony filtr ----->zaniżający odczyt.

  Najczęściej zaniżający do uzyskania wskazania 10:1, czyli na każde 10 zaistniałych odczytów notki - ukazywana przez licznik odsłon liczba wynosi 1.

  Spotykam się ze stosowaniem tej praktyki na portalu Salon24.pl (lecz nie tylko tam!) tego typu filtra na moim blogu tak często, że widzę kiedy tego typu filtr zostaje użyty/zastosowany praktycznie momentalnie.

  Jesli Pani lub ktokolwiek inny chce sprawdzić zgodność ze stanem faktycznym tego --->co wlasnie napisalem, wystaczy zobaczyc na Salon24 aktualne wskazanie licznika odsłon ostatniej mojej notki (będąc bliźniaczo podobną notce powyżej)

  Odczyt 360 odsłon - jest tu najlepszym i niezaprzeczalnym dowodem użycia filtra o którym to powyżej pisałem.


  Pozdrawiam i dziękuję za zamieszczony komentarz.
  Ukłony Fatamorgan
 • @zibi 15:24:28
  Bardzo ciekawy i pełen treści jest ten Pana komentarz.
  Zmuszony koniecznością, odpowiem jednak na niego (obszerniej) już po powrocie do domu.

  Jestem bowiem teraz w trakcie pracy w moim studio i nie dysponuje obecnie szerszym zakresem czasu, koniecznym do dokonania adekwatnej do treści Pana komentarza - odpowiedzi.


  Przepraszam zatem i zapraszam Pana na mój skromny blog nieco później.
 • @Fatamorgan 16:38:06
  11 zdjęć satelitarnych od solidarnych z nami braci z USA i po problemie .Technologia na dziś przestarzała no i nic .Przykre to. Pzdr. Może za następnych 50 lat po Gibraltarze coś się dowiemy , Walić takich sojuszników .Kacapia nie była naszym koalicjantem do nich pretensji nie mam. Ukłony. Ps. Kto ma w tym interes ?.
 • @Repsol 23:48:11
  Pan ma jakąś blokadę na informacje o Smoleńsku?

  Czy po prostu przegapił Pan fakt, że zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia dotyczące i obejmujące obszar Smoleńska były Polsce przez USA droga oficjalną juz dawno nieudostępnione i dostarczone.

  Do tego DWUKROTNIE!

  Co Pan chciałby i czego od USA jeszcze oczekuje?

  Aby co USA jeszcze zrobiło?

  Może FBI ma jechać do Polski i wszczynać poszukiwanie "zagubionych" przez dwa kolejne polskie rządy -----> dwukrotnie udostępnionych/dostarczonych zdjęć satelitarnych?

  Proszę się teraz spokojnie zastanowić, bo może warto Panu to co Pan napisał i to ----> co ja napisałem powyżej, raz jeszcze, ale nieco głębiej tym razem przemyśleć.


  Pozdrawiam
 • Dziadek Waldemar w formie jak na prawdziwego chama przystało
  Zamiast wprowadzać jakieś standardy w dyskusjach w sieci...

  porównując go do gimbusów obraziłbym ich.

  https://pbs.twimg.com/media/DZC1g-1XkAACMK2.jpg
 • @Husky 22:14:32
  Czy mógłbym prosić o jakieś objaśnienie Pana komentarza?

  Doprawdy bowiem nie jest dla mnie zrozumiałym.
  Prawdopodobnie dlatego, że jestem na NEon24 częściej gościem, niźli stałym bywalcem.


  Z góry dziękując - pozdrawiam Pana.
 • @Fatamorgan 22:37:14
  to przyklad kanali z PO
  tylko tyle
  pzdr.
 • @Husky 22:45:41
  No cóż, najwyraźniej, nie dla mnie są portalu Neon24 tzw. "insides".
  Powiem w takim razie jedynie:
  Szkoda.

  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30