Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 174 komentarze

Fatamorgan

Fatamorgan - zszywam me słowa - bez znieczulenia

1 : 0 Fatamorgan o % Smoleńskiej prawdy za jedyne $35 000

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tematem powyższej notki jest pewien obraz, pewna historia, obrazująca cześć moich - z ogromem Smoleńskich kłamstw i manipulacji zmagań.

Zacznę od przypomnienia, jak ważnym jest, aby sobie w pełni uwiadomić, że od pierwszych chwil obraz medialny w postaci relacji z 10 kwietnia 2010 roku, celowo i kłamliwie zostal sfałszowany już w szkicu "katastrofy lotniczej". 

Ważnym, bo - to właśnie media, były głównym narzędziem i mechanizmem pozwalającym na zbudowanie gigantycznych rozmiarów piramidy Smoleńskiego kłamstwa. Pomimo jednak tego, że pisałem o tym wielokrotnie,  pisali też inni, znakomita większość polskiego społeczeństwa, zupełnie nie zdaje sobie sprawy z faktu, jak bardzo zostali medialnie oszukani i jak dalece kłamliwymi przekazami zmanipulowani. Sprawa o której teraz napisze, to zaledwie drobny fragment - znacznie większej, medialnych kłamstw i manipulacji całości. Tematem powyższej notki jest pewien obraz, pewna historia, obrazująca cześć moich - z ogromem Smoleńskich kłamstw i manipulacji zmagań. Walki, która w tym przypadku, zaczęła się od momentu, kiedy na portalu Niezależna.pl zobaczyłem wyeksponowaną na jego czołowej stronie u samej góry, taką oto zakładkę: Komisja Smoleńska

Boże, co za  bezczelna i ohydna w naturze manipulacja umysłami i świadomością Polaków  pomyślałem momentalnie i w duchu zawołałem!
Manipulacja ogromna i jakże kłamliwie sugerująca, że w Polsce istnieje i działa w rzeczywistości - KOMISJA SMOLEŃSKA. Moje oburzenie, już od pierwszej sekundy po odczytaniu tego typu kłamliwego absurdu było ogromne. Po pełnym uwiadomieniu sobie z jak ohydną medialną manipulacją Smoleńskiem mam do czynienia postanowiłem, że płazem tego nie puszczę. Postanowienie takie było jednak znacznie łatwiej podjąć, niźli faktycznie wprowadzić w życie i w pełni wykonać/dokonać.

Napisanie tej oto notki w czerwcu 2017 roku:  https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/783776,czy-pis-wlasnie-dosiegnal-dna-manipulujac-polakami-i-smolenskiem - było jedynie krokiem wstępnym.

Swoistym aktem wypowiedzenia mojej prywatnej wojny, najpierw portalowi Niezależna.pl - zaś w końcowym moim zamierzeniu, wypowiedzenia wojny osobom odpowiedzialnym za dokonanie Zbrodni Smoleńska.

Pragnę w tym miejscu zaznaczyć i bardzo mocno podkreslic co następuje.

Zdaje sobie doskonale i w pełni sprawę z faktu, że jedyną drogą możliwą dla mnie = drogą ----> która może doprowadzić do wygrania wypowiedzianej przeze mnie sprawcom Smoleńska i ich medialnym pomocnikom wojny - jest niezwykle długa, uciążliwa i bardzo kosztowna droga prawno/sądowa!

Wkroczywszy na nią, już w pierwszym etapie, po zasięgnięciu porady opinii i uzyskaniu odpowiedniego zapewnienia o przyszłej prawnej reprezentacji w biurze adwokackim (Law Firm) specjalizacyjnym się w prowadzeniu spraw poza granicami USA - zakładka została po 8 miesiącach usuniętą i to kłamstwo/manipulacja nie jest już widoczne na czołowej stronie portalu Niezależna.pl. Można-by  powiedzieć śmiało, że te zaledwie pierwsze "prawne harce" - kosztowały mnie wspomniane w tytule $35 000 (US dolars).

Jakie są zatem moje realne szanse zapewne zapytacie, na kontynuacje tej mojej prywatnej wojny i dalsze pójście tak obraną drogą. Odpowiem jednym słowem. Odpowiem wam Szanowni Czytelnicy - jednocześnie odpowiadając odpowiedzialnym za Smoleńsk nędznikom - którzy zapewne ten tekst odczytają.

Jakie są zatem moje (nasze, o czym za chwile) szanse.  Moje (nasze) "szanse", biorąc pod uwagę dostępne mi już fundusze własne (w chwili obecnej jest to liczba/suma 7 cyfrowa) i te, które bez trudu w przyszłości uzyskam, bo posiadam już bowiem wstępne deklaracje/zapewnienia od b/licznych osób, dla których datki na ten "CEL" w granicach $100 000 i więcej nie są i nie będą problemem (od odpowiednich osób spośród Polonii Amerykańskiej wstępnie oceniam potrzebną sumę na +/- 10 milionów dolarów)

Szance oceniam jako: Znaczne!

Unikam zazwyczaj wtrącania jakichkolwiek angielskich słów w pisane przeze mnie teksty. Tym razem jednak odejdę od tego zwyczaju, pisząc kolejne zdanie celowo właśnie w języku angielskim, aby nie pozostawić pewnemu gronu osób - absolutnie żadnych nadziei czy złudzeń.   

I will put my money where my mouth is!

Pozwolę sobie teraz przytoczyć obszerny fragment linkowanej powyżej notki ---> w celu naszkicowania i lepszego naświetlenia obrazu walki i naszkicowania tego i przyszłego pola bitwy. 

Jako członek rodzin smoleńskich i osoba od lat apelująca o powołanie, niepowołanej od ponad 7 lat w polskim parlamencie Sejmowej Komisji Śledczej - która zajęłaby się wreszcie odkryciem, badaniem i ujawnieniem informacji dotyczących  "Smoleńska" - nie mogę znaleźć właściwych słów, które mogłyby opisać moje oburzenie. 

Na internetowym portalu Niezależna.pl - bezsprzecznie będącym tubą propagandową Prawa i Sprawiedliwości (Sic!) - wyeksponowana jest na jego czołowej stronie u samej góry, taka oto zakładka:


Komisja Smoleńska

Co za  bezczelna i ohydna w naturze manipulacja umysłami i świadomością Polaków!

Kłamliwie sugerująca, że istnieje i działa w rzeczywistości - KOMISJA SMOLEŃSKA.  Tymczasem:

Smoleńsk pozostaje nadal zupełnie niewyjaśniony. Smoleńskie śledztwo, nadal jest wstrzymywane w rozwoju, pozostając w fazie embrionalnej. 

Nikt – za nic – nadal, nie poniósł żadnej odpowiedzialności. 

Nie ma zaSmoleńskwinnych!

No cóż, takie są smutne polskie realia w czasach mafijnego w naturze układu władzy na teraz. Może jednak. po tym ----> jak:

  I will put my money where my mouth is!

- i inne osoby zrobią podobnie, to wtedy WINNI ZA SMOLEŃSK się jednak znajdą!

No cóż, takie są smutne polskie realia w czasach mafijnego w naturze układu władzy na teraz. Może jednak. po tym ----> jak:

  I will put my money where my mouth is!

- i inne osoby zrobią podobnie, to wtedy:

Prawda o Smoleńsku zacznie wychodzić na jaw.

Ślepi odzyskają wzrok.

Głusi odzyskają słuch.

Nawet i świadkowie o zdarzeniach z dnia 10 kwietnia 201o roku odzyskają pamięć.

Polscy fizycy odzyskają utraconą logikę i wiedze o poznanych przez naukę prawach natury.

Polscy "Prokuratorzy" odzyskają nabyte umiejętności.

Polskie "Prokuratury" odzyskają protokoły wysuwania oskarżeń.

Posłowie na Sejm RP odzyskają wiedze o tym, że ich podstawowym obowiązkiem w relacji do Smoleńska - było, jest i pozostaje, wypełnienie Posłów na Sejm RP obowiązku do Suwerena w części kontrolnej roli Sejmu w postaci powołania Smoleńskiej Sejmowej Komisji Śledczej 


Może wtedyWINNI ZA SMOLEŃSK się wreszcie znajdą!

KOMENTARZE

 • @Fotomorgan
  Droga sądowa być może jest najwłaściwsza, ... ale nie w Polsce / w USA.

  - PiS z Prezydentem wskakują właśnie w buty Platformy, przedtem PO-st-Komuna rządziła sądami, teraz będzie to agenda pod zarządem PiS.

  W POLSCE JEŚLI JUŻ, TO MOŻNA COŚ UGRAĆ NA DRODZE POLITYCZNEJ, METODĄ SPOŁECZNEGO NACISKU

  Napisałem na tę okoliczność formułkę: " Albo w tym roku tak przyciśniemy naszych 'żydo-amerykańskich kolaborantów' do ściany, że zaczną pluć prawdą [inna opcja jest dla nich mniej atrakcyjna], albo rozzuchwaleni naszą biernością 'nasi alianci z kręconymi pejsami' jak w 1918 roku staną nam na drodze do Gdańska, Wilna i Lwowa" : /
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142754,dzisiaj-wiemy-wiecej-apel-do-donalda-trumpa-ws-smolenska
 • Sprawa "sądowa" w USA...
  Gdy był choć cień "sprawstwa" Rosjan -już dawno nawet za darmo ussmany/chazary by "prowadziły.
  Akumulator dla Kwaksteina i Ducka i będzie śpiew.
 • @kfakfa 20:11:47
  .
  New: Sign ONLINE petition NOW!
  .

  http://m.neon24.pl/84acc321c95c90e9d898976aac5842b4,0,0.jpg
  .
  New: Sign ONLINE petition NOW!
  https://stopacthr1226.org/new-sign-online-petition-now/

  Do Członków Komisji Spraw Zagranicznych
  Izby Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych:

  Prosimy o zatrzymanie prac nad ustawami S. 447 i H.R.1226! Polska, najbliższy sojusznik Stanów Zjednoczonych na kontynencie europejskim, jest głównym celem tych moralnie nieuczciwych i prawnie błędnych ustaw. Za pomocą tych ustaw organizacje żydowskie zmierzają do zmuszenia Polski, kraju z największą przed wojną liczbą ludności żydowskiej, do wypłaty odszkodowań za żydowskie mienie bezspadkowe dla tychże organizacji na sumę wielu miliardów dolarów. Obie ustawy spowodują osłabienie Polski, kluczowego sojusznika USA w Europie, i wtórnie osłabią wpływy samych USA na kontynencie europejskim.
  >> https://stopacthr1226.org/sign-this-petition-now-polish-translation/
 • Powodzenia!
  Wszystkiego najlepszego i obfitości środków życzę.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 00:37:59
  Petycja? Żart? Petycja do kryminalistów,morderców i złodziei? Albo do syjonistów ,aby łaskawie wyrazili zgodę na ekshumację w Jedwabnem?
  Tfu.
 • Z ostatniej chwili !
  Kroi się nam kandydat na przyszłorocznego oscara, już widzę te postaci na czerwonym dywaniku w los angeles, i ta posłanka torunianka i ta profesorka i szanowny przewodniczący w smokingach i koafiurach, szał w toruńskich mendiach całą dobę, qrska tivi ma mendialną pieczę nad oprawą, bo macirowicz pokaże nam filmik...

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podkomisja-smolenska-zmienia-plany-ws-raportu-z-katastrofy-smolenskiej/npdt5m7
 • @provincjał 16:03:26
  Mój Boże! Pusty śmiech. :(
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:02:24
  Pisze Pan:

  "Droga sądowa być może jest najwłaściwsza, ... ale nie w Polsce / w USA.(...)"

  Tak i nie!

  Dlatego, pozwolę sobie w odpowiedzi i zderzeniu z Pana uwagą zauważyć i bardzo mocno podkreślić co następuje.

  Absolutnie nie twierdze, że droga prawno/sądowa jest i będzie drogą najwłaściwszą (sensu stricte podług i ----> w definicji tego specyficznego słowa).

  Jednakże, jako - że po prawie już 8 latach po prostu nie widzę = nie mam praktycznie żadnej innej sensownej (skutecznej) drogi innej, obrałem po długim zastanowieniu i bardzo wnikliwej analizie wszystkich, realnie dostępnych dla mnie opcji, właśnie drogę prawno/sądową.

  Jednym słowem, takową drogę, pomimo tego, że jest bezsprzecznie -----> długą, żmudną, trudną i niezwykle kosztowną, obrałem z powodu ABSOLUTNEJ KONIECZNOŚCI!

  Kierując się i opierając na moich doświadczeniach zawodowych, na logice, zimnym wyrachowaniu szans, oraz posługując się i kierując w zamian emocji - twardym amerykańskim pragmatyzmem.


  Pozdrawiam
 • @kfakfa 20:11:47
  Pisze Pan/Pani:

  "Sprawa "sądowa" w USA...
  Gdy był choć cień "sprawstwa" Rosjan -już dawno nawet za darmo ussmany/chazary by "prowadziły.(...)"

  Skąd jednak wziął Pan/Pani tak błędne co do moich intencji wnioski?

  Skoro! ----> w powyższej notce, piszę bardzo jasno i wyraźnie, cytuję:

  "(...) Zdaje sobie doskonale i w pełni sprawę z faktu, że jedyną drogą możliwą dla mnie = drogą ----> która może doprowadzić do wygrania wypowiedzianej przeze mnie sprawcom Smoleńska i ich medialnym pomocnikom wojny - jest niezwykle długa, uciążliwa i bardzo kosztowna droga prawno/sądowa!

  Wkroczywszy na nią, już w pierwszym etapie, po zasięgnięciu porady opinii i uzyskaniu odpowiedniego zapewnienia o przyszłej prawnej reprezentacji w biurze adwokackim (Law Firm) specjalizacyjnym się w prowadzeniu spraw poza granicami USA(...)"


  Warto jest, co b/mocno Panu/Pani sugeruję -----> czytać uważniej = z pełniejszym tekstu zrozumieniem!


  Pozdrawiam
 • @Lotna 01:01:56
  Pisze Pani:

  "Wszystkiego najlepszego i obfitości środków życzę."

  Bardzo Panu/Pani dziękuję za ten komentarz, będący dla mnie duchowwym wsparciem.


  Co zas do kwestii posiadania przeze mnie koniecznych ku moim zamierzeniom "środków".

  Nie będąc "milionerem" (sensu stricte) w właściwym znaczenia tego słowa i statusu w USA, posiadam już teraz odpowiednie środki, które przeznaczyłem (za zgodą i pełną akcentacją mojej najbliższej rodziny) na ten właśnie cel.
  Tak się bowiem złożyło, że rok temu, założone, posiadane prowadzone przeze mnie w USA studio analityczne, po raz pierwszy wykonało pojedyncze zamówienie, za które zapłata - sięgnęła sumy/liczby 7 cyfrowej.
  Dając mnie i mojej najbliższej rodzinie, znaczny komfort psychiczny (zabezpieczenie finansowe).

  Nie zmieniając jednak w żadnym wymiernym aspekcie - trybu i stylu naszego dotychczasowego życia.

  Ten sukces i przekroczenie takiej magicznej granicy, spowodowało jednak w swej konsekwencji - serie kolejnych zamówień na znaczne sumy, na prowadzone przez moje studio usługi.
  Jednym słowem, na brak biznesu (zamówień) i co przez to idzie - coraz to większych dochodów, nie mogę narzekać. Biznes po prosu nigdy nie był lepszym. Pieniądze, ich gromadzenie - nigdy nie były głównym motorem naszych działań....

  Ponadto, dzięki nabyciu przez lata mojej działalności odpowiednich kontaktów wśród i pośród Polonii Amerykańskiej (osób ponadprzeciętnie i bardzo zamożnych) zgromadzenie w razie potrzeby dalszych, większych od sumy $1 000 000 funduszy nie będzie problemem.


  Pozdrawiam
 • @ALL Ciekawostka!
  Dla informacji i jako swoistą ciekawostkę, postanowiłem wkleić pod powyższą notką, kopie komentarza zamieszczonego przez jednego z komentatorów (najwyraźniej czynnego i tu na NEon24. pl) jak i mojej na ten komentarz odpowiedzi.
  Internetowa strona naszsalo24.org pod bliźniaczą tej - notką:

  http://naszsalon24.org/2018/03/07/1-0-dla-fatamorgan-czyli-o-smolenskiej-prawdzie-w-jej-czesci-za-jedyne-35-000/

  _________________________________

  Wspomniany komentarz:

  Neonowy
  7 marca 2018 o 23:36

  Do fatamorgan
  Na neonie ciebie juz uwalili notka stoi bez odslon przykryta dwoma notkami ruskich troli z tysiacami wejsc na godzine co dla nich naklikuja ruskie serwery

  -------------------------------------------------------

  Moja na ten komentarz odpowiedz:


  fatamorgan
  8 marca 2018 o 20:22

  @Neonowy (( pojedyncza odpowiedz na dotychczasowe komentarze – łącznie)

  Dziękuje Panu za te wszystkie powyższe komentarze. Jak widać, zgadzamy się w naszej ocenie, poruszonej tu przez Panią Ewe kwestii. Ewentualnego opublikowania nadal bardzo skrzętnie ukrywanych – przez kolejny (3 już!) polski rząd —–>zdjęć satelitarnych udostępnionych Polsce już DWUKROTNIE! przez odpowiedniość agencje rządu USA.

  Bardzo ciekawe są Pana z portalu NEon24.pl obserwacje.
  Wiem, że po upływie +/- 1 godziny, licznik odsłon wskazywał tam około 80 odsłoń (co było b/typowym dla moich publikacji wynikiem, na tym portalu)
  Potem zaś, faktycznie licznik stanął prawie w miejscu.

  Co świadczy dla mnie bardzo dobitnie o użyciu/nałożeniu tzw. filtra.
  Powrócę jeszcze do tego tematu.

  Pozdrawiam Pana

  ---------------------------------------------------

  Nie zamierzając w "to"! -----> absolutnie głębiej wnikać, wkleiłem powyższe komentarze/uwagi jedynie jako (być może refleksyjną) dla wielu Blogerów, Komentatorów i Czytelników NEon24 "ciekawostkę"
 • Smoleńsk - Pamiętamy
  https://pbs.twimg.com/media/DX6nqooVwAAwV7d.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30