Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 174 komentarze

Fatamorgan

Fatamorgan - zszywam me słowa - bez znieczulenia

Missive Polela do Echosores24 - temat powraca

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Notka traktuje o działalności blogera@Echo24 w warunkach polskiej blogosfery.

Jak widzę, temat progresywnie rozwijającej się niestabilności ocenowo/emocjonalnej blogera @Echo24 ponownie powraca. Coraz to bardziej będąc tematem, powiedzmy - że nie tylko niezbyt. ale i tematem nieszczególnie pachnącym. Na Salon24.pl opublikowana została, eksponowana na stronie głównej  notka blogera @kemir pod niewinnie brzmiącym tytułem {„Ultrasi” Macierewicza balastem rządów dobrej zmiany - polemika} Oto pełen link do wspomnianej notki:

https://www.salon24.pl/u/okop/838337,ultrasi-macierewicza-balastem-rzadow-dobrej-zmiany-polemika

Notka traktuje o działalności blogera@Echo24  w warunkach polskiej blogosfery. No cóż, temat ktoś powiedziałby taki sam, jak i tematy inne. Ja zaś powiem,  bloger @Echo24 "ten i taki sam" (jeśli nie gorszy) a tu już prawie dwa lata minęło od czasu - kiedy to, jeden z moich najbliższych przyjaciół. piszący kiedyś na portalu Salon24.pl (zanim został ocenzurowanym i zamknięto mu tu dostęp do profilu i konta)  jako @Polel - dokonał wybornego w treści i formie wpisu ------> właśnie na jakze specyficzny temat blogera @Echo24. Jak ten czas leci. Podam link do tego, bezsprzecznie w mojej opinii - wyjątkowego dzieła @Polel

  https://www.salon24.pl/u/polel/698028,missive-polela-do-echosores24

Treść notki Polela jest tak zwięzła, że pozwolę sobie teraz omawianą notkę Polela w całości zacytować. Oto jej treść:

Missive Polela do Echosores24

 

 

 

 

Wiem o Profesore, że wyglądałeś bankowo z niecierpliwością Noty Polela. Twoje wierne serce przyjaciela, tęskni pewnie bankowo dniami i nocami za mną. Wiem, że obsypałbyś mnie nowymi komplementami, jakbyś mnie nie zbanował. Ego zmusza pewnie ciebie, do czego w twoim mniemaniu stworzyli ciebie bogowie. Profesore, pewnie nawet nie kumasz , dlaczego zostałeś po zbanowaniu Polela, dozorcą mułów swojego blokowiska. Wybacz Profesore, że po zbanowaniu przez ciebie, Polel pisze Note ( bo przybyć do ciebie nie może). Komentatores, są wielkim skarbem, mój drogi Profesore, ty zaś ( at age 70 plus ) w ostatniej fazie samouwielbienia, z owego skarbu nie umiesz wybierać. Profesore dziękuje ci że mnie zbanowałeś, bo w życiu są rzeczy, których już dłużej, Polel by znieść nie potrafił. Och, nie myśl, proszę, że Polela zraziło to, że Polela smarkaczem nazywałeś, że z uporem maniaka, oskarżałeś Fatamorgana o to, czego nigdy na twoim blokowisku nie napisał. Nie myśl, że Polela zrazilo to, że nie udźwigasz myślenia, na ciupkę  wyższym poziomie. Zraziło Polela to, żeś zabił  ' potomku ' prawdziwego !!!!!!!!!! HERO    Image  własnego Ojca, zasłaniając się swoją Mamą jak mnie zbanowałeś TCHÓRZU. Po ' tym"  można się już wszystkiego po tobie spodziewać. Dlatego Profesore Thank's one more time za to, żeś Polela zbanował. Jako zbanowany, kaleczyć sobie oczu, jeszcze przez lata całe twoim blogowiskiem już nie będę, nie będę widzieć cienizny twojego intelecto, miotanego w egocetrycznym tańcu pirrejskim, nie będę słuchał twojej zacinającej się starej plyty, ciągle w tych samych miejscach muzealnych re-deklamacji twoich starych Note's i commentary's. Biedny jesteś Profesore-Cenzore, owner of intelecto z przedmieścia. Best Blogers tego Saloniska, zamykaja oczy czytając ciebie. Real Elite Saloniska w private messages ciebie wyśmiewa, Polel zaś, dłużej już za ciebie płonić się nie chcę, i nie może. Wycie Cerbera, mój miły, choćby do twego ' śpiewu ' podobne, mniej będzie dla mnie dotkliwe, bom nie był mu nigdy przyjacielem, i za głos jego wstydzić się nie mam obowiązku. Bądź zdrów, lecz nie ściemniaj na max, cenzuruj najlepiej jakieś stare prace swoich dawnych studentów. Nie pisz nowych notek i komentarzy- opartych na cytowaniu twoich starych notek i komentarzy. Jak już koniecznie musisz truć, to truj ludziom spotkanym na ulicy. Nie graj Profesore w nieskończoność, nowym gościom swojego blokowiska starej nuty malutkiego Chochoła.

 

Tego ci życzy i tę ostatnią przyjacielską radę posyła ci Polel ( I am Polel )

 

 

 

 Extras for  Komentatores blogowiska ' Profesore-cenzore ' ; 

Weselcie się i odpędźcie daleko trwogę. Nikt z was nie potrzebuje się chwalić, że ten list czytał.


Powyżej cytowanej treści notki@Polel - napisałem nie bez zasadnego ku temu powodu "wyjątkowego dzieła". Tak bowiem uważam. Podobnie jak uważam, że bloger/komentator @Polel to jeden z najwybitniejszych blogerów/komentatorów tzw. polskiej blogosfery. Usunięty dlatego właśnie w mojej opinii z Salon24 i nadal blokowany (założenie profilu/konta) praktycznie na wszystkich innych polskich stronach i portalach.  Jeśliby zaś ktoś, ktokolwiek, chciał polemizować z moją, tak wysoką oceną linkowanej powyżej notki @Polel i moją, tak wysoką oceną jego blogerskiej klasy i dorobku - to pozwolę sobie jedynie zauważyć co nastepuje.

Te 10238 odsłon Missive Polela  i te 923 zamieszczone pod nią komentarze, jednak o czymś świadczy. :)  


 

     Pozdrawiam Szanownych Państwa - stałych i nowych czytelników mojego skromnego blogu oraz wszystkich czytelników

Salon24.pl

Neon24.pl

Naszsalon24.org  


 

Informacja: Na ewentualne komentarze, jeśli takowe będą tu zamieszczone - odpowiem (po ich przeniesieniu i wklejeniu) na stronie Naszsalon24.org

KOMENTARZE

 • @Autor
  Warto poświęcać uwagę temu blogerowi?
  Jakieś dwa lata temu jego notki były bardzo ciekawe i dobrze osadzone w okolicznościach. Bardzo je ceniłem.
  Ale ostatnio coraz bardziej "odjeżdża". Dziwię się zainteresowaniem uwagami tej osoby, bo niczego nowego nie wnosi, a jedynie jątrzy (to stwierdzenie z mojej ostatniej uwagi u niego).
  Chyba postawa frustrata, który nie może pogodzić się z rola człowieka 'przy wyjściu".
 • @
  cyt/;
  "Informacja: Na ewentualne komentarze, jeśli takowe będą tu zamieszczone - odpowiem (po ich przeniesieniu i wklejeniu) na stronie Naszsalon24.org"

  A cóż to za nowy zwyczaj Pan wprowadza?
  Na neonku nie łaska odpowiedzieć? :)

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 08:27:27
  Chciałem coś napisać ale zrezygnowałem.
 • Szanowni Komentatorzy
  Wasze komentarze zamieszczone tu pod moją notką, po ich skopiowaniu - wkleiłem na stronie naszsalon24.org

  Jak wspomniałem w uwadze końcowej w notce, odpowiem na wszystkie Wasze komentarze na stronie naszsalon24.org

  Pozdrawiam Wszystkich i bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia linkowanej strony.
  Kameralna atmosfera, wysoki poziom prowadzonych konwersacji i brak konieczności zakładania profilu czy logowania w celu komentowania.
 • Szanowni Państwo
  Gwoli pełniejszego wyjaśnienia.

  Ten "nowy zwyczaj" (za wszelkie niedogodności z góry bardzo Państwa przepraszam) jak moja intencja i prośba została tu w komentarzu nazwana, wprowadziłem (tymczasowo) nie bez powodu.
  Właściwie, to nie bez dwóch głównych powodów.

  Pierwszym, jest próba lepszego zagospodarowania mojego czasu (uciążliwy brak tzw. "wolnego czasu")

  Drugim powodem, jest chęć poinformowania o - oraz propagowania strony naszsalon24.org czego zupełnie tu nie ukrywam.

  Pozdrawiam Serdecznie
  Pozdrawiam zawsze oczekiwanych i miłych Gości mojego skromnego blogu, oraz wszystkich bez wyjątku Blogerów i Komentatorów tego portalu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30